خدمات مشاوره حضوری و نوروتراپی با رعایت فاصله گذاری اجتماعی هوشمند در دسترس است. استفاده از ماسک الزامی است.

به راحتی مشاوره بگیرید
همه ما در مراحل و زمان هایی از زندگی نیاز به صحبت کردن و مشاوره گرفتن از فردی داریم که بتواند ما را درک کند.

30 دلیل خیانت مردان در روابط عاطفی

مقدمه:

دلیل خیانت مردان در روابط عاطفی چیست؟ بسیاری از زنان ممکن است خود را با این سؤالات عذاب دهند که «چرا این اتفاق می‌افتد؟ چرا مردان متاهل خیانت می کنند؟»، «چرا به من خیانت می کند؟»

بسیاری از اوقات، زنان می‌بینند که همسرانشان به روابط دیرینه خود ادامه می‌دهند و در مورد دلایل خیانت و جلب توجه خارج از ازدواج متعجب می شوند. “چرا مردم در روابط خود خیانت می کنند؟”

برای تسکین شما، 30 دلیل خیانت در مردان را در این مقاله بررسی کرده ایم تا به شما در درک دلایل خیانت مردان کمک کند! هر چند خیانت هیچ توجیهی ندارد!

1. مردان به دلیل عدم بلوغ خیانت می کنند

مردان، به طور کلی، دلایل بی‌شماری برای برقراری روابط خارج از ازدواج خواهند داشت. متحصصان روابط با تکیه بر تجربه بالینی خود، متوجه موضوع مشترک عدم بلوغ عاطفی در کسانی شده‌اتد .

فقدان بلوغ برای صرف زمان، تعهد و انرژی برای حل مسائل اصلی در روابط زناشویی، خود دلیل خیانت مردان است. این مردان اغلب دست به کارهایی می زنند که برای افراد مهم زندگیشان، خانواده و خودشان مضر است.عواقب سوزاننده ای که اغلب با عواقب خیانت در یک رابطه همراه است،

مردان خیانتکار تمایل آشکاری به بی پروایی دارند. برای مردانی که به خیانت فکر می کنند، مفید است که طولانی مدت و سخت فکر کنند که ایا این رابطه ارزش صدمه زدن یا احتمالاً از دست دادن آنهایی را دارد که ادعا می کنند بیشتر دوستشان دارند!!

2. مردان زمانی خیانت می کنند که احساس بی کفایتی کنند

احساس بی‌کفایتی، مقدمه اصلی میل به خیانت است. مردان (و زنان) زمانی که احساس بی کفایتی می کنند، خیانت می کنند.

مردانی که به طور مکرر خیانت می کنند کسانی هستند که به طور مکرر احساس می کنند کم هستند. آنها به دنبال یافتن کسی هستند که به آنها احساس در اولویت بودن بدهد.

در اصل، آنها سعی می کنند خلاء ای را که شریک زندگی آنها پر می کرد، پر کنند. جست‌وجوی توجه خارج از یک رابطه، نشانه‌ای از این است که شریک زندگی‌شان به آن‌ها احساس ناکافی بودن می‌دهد.

خیانت در مردان

3. مردان از تمایل خود به لذت، احساس شرم می کنند

من از تقلیل و قاطع بودن متنفرم. اما وجه مشترک بسیاری از مردانی که خیانت کرده اند، تا حدودی شرمساری در مورد تمایلاتشان برای لذت بردن است.

یک مرد خیانتکار، اغلب کسی است که با احساس شرم شدید اما پنهان در مورد تمایلات جنسی خود گرفتار می شود.

بسیاری از آنها عاشق شریک زندگی خود هستند و عمیقاً به آنها وفادار هستند، اما با گذشت زمان ترس شدیدی از رد شدن خواسته های خود در آنها ایجاد می شود. هرچه هر یک از ما به کسی که دوستش داریم نزدیک‌تر می‌شویم، این پیوند آشناتر و خانوادگی‌تر می‌شود، و بنابراین سخت‌تر است که به‌عنوان فردی به دنبال لذت باشیم – به‌ویژه وقتی صحبت از رابطه جنسی و عاشقانه باشد – بدون اینکه به طور بالقوه به طرف مقابل صدمه بزنیم.

 بسیاری از مردان به جای اینکه شرمساری ناشی از افشای خواسته های خود و طرد شدن را به خطر بیندازند، تصمیم می گیرند که آن را به هر دو صورت داشته باشند: یک رابطه ایمن، مطمئن و محبت آمیز در خانه. و یک رابطه جنسی هیجان انگیز، رهایی بخش، در جای دیگر. 

ما در کلینیک نیاوران به عنوان یک درمانگر، به مردم کمک می‌کنیم تا به جای متوسل شدن به خیانت یا جدایی‌های غیرضروری، وظیفه چالش‌ برانگیز مذاکره درباره نیازهای جنسی با شریک زندگی خود را انجام دهند. در بسیاری از موارد، زوج ها تصمیم می گیرند که در کنار هم بمانند.

در برخی موارد، گفتگوی صریح و شفاف در مورد تمایلات متضاد ممکن است منجر به جدایی شود. اما مذاکره آشکار درباره نیازهای جنسی برای همه افراد درگیر بهتر از فریب دادن شریک زندگی و زیر پا گذاشتن قوانین شناخته شده رابطه است.

4. مردان گاهی اوقات دچار اختلال صمیمیت می شوند

در خیانت مردان به چه نکاتی توجه کنیم؟ هر نشانه ای از دست و پنجه نرم کردن مرد شما با مسائل صمیمیت می تواند یک پرچم قرمز باشد.

مردان خیانت می‌کنند زیرا دارای اختلال صمیمیت هستند، چه خیانت آنلاین یا حضوری.

آنها احتمالاً نمی دانند چگونه درخواست صمیمیت کنند (نه فقط رابطه جنسی)، یا اگر بپرسند، نمی دانند چگونه این کار را به گونه ای انجام دهند که با یک زن ارتباط برقرار کنند.

بنابراین، مرد پس از آن به دنبال یک جایگزین برای تسکین نیازها و خواسته های خود برای صمیمیت می گردد.

5. مردها خیانت می کنند چون خودشان انتخاب می کنند

هیچ چیز باعث نمی شود مردان به شریک زندگی خود خیانت کنند.

خیانت یک انتخاب است. مردان یا این کار را انجام می دهد یا انتخاب نمی کنند.

خیانت مظهر مسائل حل نشده ای است که به آنها رسیدگی نشده است. خلأی که ​​برآورده نشده است و ناتوانی در تعهد کامل به رابطه و شریک زندگی خود است.

خیانت شوهر به زن اتفاقی نیست. این انتخابی است که شوهر انجام داده است. هیچ توضیح موجهی برای دلیل خیانت مردان وجود ندارد.

دلیل خیانت در روابط عاطفی

6. مردان به دلیل خودخواهی خیانت می کنند

در ظاهر، دلایل زیادی برای خیانت مردان وجود دارد. احساس خواستن، هیجان فتح، احساس به دام افتادن، ناراحتی، و غیره. ولی در نهایت چیزی که منجر به خیانت می شود خودخواهی است.اهمیت دادن به تمایلات و خواسته های خود،بیش از شریک زندگکیشان!

7. مردان به دلیل عدم قدردانی خیانت می کنند

در حالی که دلایل متعددی وجود دارد، یکی از موضوعاتی که در مورد مردان وجود دارد، عدم قدردانی و توجه است.

بسیاری از مردان احساس می کنند برای خانواده خود سخت کار می کنند. آنها احساسات خود را درونی می کنند و می توانند احساس کنند که کارهای زیادی انجام داده اند و در ازای آن به اندازه کافی دریافت نکرده اند. همین موضوع توضیح می دهد که چرا مردان خیانت می کنند.

انها با این رابطه فرصتی را برای دریافت تحسین، تایید، توجه جدید و دیدن دوباره خود در چشم دیگران فراهم می کند.

8. مردان به دنبال عشق و توجه هستند

چند دلیل وجود دارد که چرا مردان خیانت می کنند. اما آن چیزی که مهم است این است که مردان توجه را دوست دارند. در روابط، زمانی که احساس دوست داشتن و قدردانی وجود ندارد، خیانت روی زشت خود را نشان می دهد.

اغلب اوقات، به خصوص در زندگی ماشینی این روزهای جامعه، زوج ها چنان مشغول می شوند که فراموش می کنند از یکدیگر مراقبت کنند.

مکالمات بر روی تدارکات متمرکز می شود، “چه کسی امروز بچه ها را می رساند”، “فراموش نکنید که اوراق بانک را امضا کنید”، و غیره. مردان نیز مانند بقیه ما به دنبال عشق و توجه هستند.

اگر آنها احساس می کنند که نادیده گرفته شده اند، یا دائماً مورد آزار و اذیت قرار می گیرند، به دنبال کسی می گردند که به آنها گوش دهد،از آنها تعریف کند و احساس خوبی در آنها ایجاد کند. برخلاف آنچه با شریک زندگی خود احساس شکست داشتند!!

9. مردان نیاز به القای حس اعتماد به نفس دارند

یکی از رایج‌ترین دلایل، ناامنی در شخصی است که نیاز شدیدی به تحت تأثیر قرار دادن دیگران  دارد.

هر “فتح” جدیدی به آنها این توهم را می دهد که آنها شگفت انگیزترین هستند. به همین دلیل است که مردان درگیر روابط عاطفی خارج از ازدواج می شوند.

خیانت در زندگی مشترک

10. مردان از ازدواج خود ناامید می شوند

اغلب مردان به زنان خود خیانت می کنند، زیرا آنها از ازدواج خود ناامید شده اند.

آنها فکر می کردند که وقتی ازدواج کنند، زندگی عالی خواهد بود. آنها با همسرشان کنار هم بودند و می‌توانستند هرچه می‌خواهند با هم صحبت کنند و هر زمان که می‌خواهند رابطه جنسی داشته باشند و در دنیایی بدون محدودیت با هم زندگی کنند.

با این حال، آنها شروع به زندگی مشترک با کار، مسئولیت های مالی و بچه دار شدن می کنند. به همین سادگی و به سرعت لذت و خوش گذرانی از بین رفت!

به نظر می رسد که همه چیز در مورد کار و مراقبت از دیگری و نیازهای اوست. در مورد “نیازهای من!” به همین دلیل است که مردان متاهل خیانت می کنند. مردها حتی به بچه های خانه که تمام وقت و انرژی همسرشان را مصرف می کنند حسادت می کنند.

اغلب مردان شکایت می کنند که تنها کاری که همسرم انجام می دهد این است که از بچه ها مراقبت می کند، همه جا با آنها می دود و به او توجه نمی کند.

به این دلیل است که آنها به دنبال شخصی دیگر می روند تا نیازهایشان را براورده سازند.( هم توجه و هم تحسین جنسی) آنها بر این فرض هستند که شخص دیگری می تواند نیازهای آنها را برآورده و آنها را خوشحال کند.

11. مردان اگر اعتیاد جنسی داشته باشند خیانت می کنند

یکی از روندهایی که در 20 سال گذشته شاهد آن بوده ایم، افزایش تعداد مردانی است که به اعتیاد جنسی مبتلا شده اند.

این افراد از رابطه جنسی سوء استفاده می کنند تا حواس خود را از پریشانی عاطفی که اغلب نتیجه ضربه یا غفلت گذشته است منحرف کنند.

آنها در تلاش هستند تا احساس کنند مورد تایید قرار گرفته یا خواسته شده اند، و این توضیحی است برای اینکه چرا مردان خیانت می کنند.

آنها اغلب احساس ضعف و حقارت دارند و تقریباً همه آنها با توانایی پیوند عاطفی با دیگران دست و پنجه نرم می کنند.

اعمال نامناسب آنها بر اثر انگیزه و ناتوانی در تقسیم رفتارهایشان انجام می شود.

مردانی که تحت مشاوره برای اعتیاد جنسی قرار می‌گیرند، یاد می‌گیرند که چرا از رابطه جنسی سوء استفاده می‌کنند – از جمله خیانت – و با این بینش می‌توانند با آسیب‌های گذشته کنار بیایند و یاد بگیرند که از نظر عاطفی با همسر خود به روشی سالم ارتباط برقرار کنند، بنابراین احتمال خیانت در آینده را به میزان قابل توجهی کاهش می‌دهند.

12. مردان مایل به ماجراجویی هستند

چرا مردم به افرادی که دوستشان دارند خیانت می کنند؟

برای میل به ماجراجویی و هیجان، ریسک پذیری! در واقع مردان در جستجوی هیجان هستند!هنگامی که شوهران خیانت می کنند، از روتین زندگی روزمره فرار می کنند. زندگی بین کار، رفت و آمد، آخر هفته های خسته کننده با بچه ها، جلوی تلویزیون یا کامپیوتر…

راه برون رفت از مسئولیت ها، وظایف و نقش خاصی که برای خود قائل شده یا در اختیار گرفته اند.

13. مردان به دلایل نا امیدی از همسرشان خیانت می کنند

شریک آنها میل جنسی پایینی دارد یا علاقه ای به رابطه جنسی ندارد
ازدواج در حال فروپاشی است
از شریک زندگی خود ناراضی هستند
شریک زندگی آنها همان چیزی نیست که قبلا بوده است
وزنش اضافه شده!
همسر بیش از حد نق می زند و سعی می کند او را تغییر دهد
خواهان رابطه جنسی بهتر با کسی هستند که آنها را بهتر درک می کند
از دیدگاه تکاملی،  آنها برای تک همسری ساخته نشده بودند

با این حال، حتی اگر همسرشان در بسیاری از سطوح بالا  غیرقابل تحمل باشد، راه‌های بسیار بهتری برای رسیدگی به این موضوع وجود دارد و خیانت توجیه پذیر نیست.

چرا مردان خیانت می کنند

14. مردان به خاطر تاریکی دلشان خیانت می کنند

یکی از رایج‌ترین دلایلی که مردان به شریک زندگی خود خیانت می‌کنند، تمرکز بر تاریکی قلب یا ذهنشان است، جایی که عواملی مانند شهوت، غرور، وسوسه‌های یک رابطه، و ناامیدی‌های شخصی از شریک زندگی یا به طور کلی آنها را مستعد ابتلا به آن می‌کند.

15. مردان برای اجتناب، فرهنگ، ارزش خیانت می کنند

هیچ عامل تعیین کننده ای وجود ندارد که خیانت را تعیین کند.

با این حال، سه حوزه ذکر شده در زیر عوامل قوی هستند که به طور هماهنگ کار می کنند و می توانند تعیین کنند که آیا یک نفر برای خیانت به همسر خود مستعد است یا خیر.

اجتناب: ترس از نگاه کردن به رفتارها و انتخاب های خودمان. احساس گیر افتادن یا عدم اطمینان از کاری که باید انجام دهید نشان دهنده ترس از انتخاب متفاوت است.

عوامل  فرهنگی: اگر جامعه یا خانواده ایکه در آن بزرگ شده است خیانت را بپذیرند، ممکن است دیگر خیانت را یک رفتار منفی نبینیم.

ارزش: اگر حفظ ازدواج را یک ارزش مهم (خارج از سوء استفاده) بدانیم، مایل به انتخاب های جدیدی خواهیم بود که در جهت حفظ ازدواج موثر است.

16. مردان زمانی که شریک زندگی آنها در دسترس نیست خیانت می کنند

مردان (یا زنان) زمانی که شریک زندگیشان در دسترسشان نیست خیانت می کنند.

هر دو شریک به ویژه در طول سفر یا  بارداری، آسیب پذیر هستند، به خصوص اگر مسیر غم و اندوه آنها برای دوره های طولانی متفاوت باشد.

17. مردان زمانی که صمیمیت کم باشد خیانت می کنند

خیانت نتیجه فقدان صمیمیت در ازدواج است.

صمیمیت می تواند یک چالش باشد، اما اگر مردی در رابطه خود احساس «دیده شدن» کامل نداشته باشد یا نیازهایش را بیان نکند، می تواند احساس پوچی، تنهایی، عصبانیت و قدردانی نکردن در او ایجاد کند.

سپس ممکن است بخواهد این نیاز را در خارج از رابطه برآورده کند.

این روش شریک عاطفی شما برای گفتن این است: “یک نفر دیگر من و ارزش من را می بیند و نیازهای من را درک می کند، بنابراین من به جای آن چیزی را که نیاز دارم و می خواهم به دست می آورم.”

خیانت در ازدواج

18. مردها زمانی خیانت می کنند که تحسین وجود نداشته باشد

یکی از دلایل خیانت در مردان، عدم تحسین و تأیید شریک زندگی خود است.

دنیای بیرون به مثابه آینه ای از عزت نفس عمل می کند. بنابراین اگر مردی در خانه با عدم تایید، تحقیر یا ناامیدی مواجه شود، آن احساسات را درونی می کند.

بنابراین زمانی که فردی خارج از رابطه با آن احساسات مقابله می کند، “بازتاب” متفاوتی را به مرد نشان می دهد، مرد اغلب به سمت آن کشیده می شود.

19. مردان برای افزایش عزت نفس خیانت می کنند

چرا افراد شاد خیانت می کنند؟

من معتقدم که برخی از مردان برای افزایش عزت نفس خیانت می کنند. احساس خوبی است که برای دیگران مطلوب و جذاب تلقی می شوید، متاسفانه حتی خارج از ازدواج.

طرز فکر یک مرد خیانتکار این است که احساس قدرت و جذابیت کند. این غم انگیز است اما دلیلی است که می گوید چرا مردان خیانت می کنند.

20. خیانت یک دلیل برای فرصت طلبی است

«در حالی که دلایل متعددی وجود دارد که می تواند توضیح دهد که چرا مردان به شریک زندگی خود خیانت می کنند، یکی از رایج ترین دلایل این است که خیانت یک فرصت طلبی محض است.با هر مشکل و مسئله ای، فرد خیانت کار به دنبال خیانت و توجیه رفتار خود می باشد.

تری کول،  روانشناس و زوج درمانگر می گوید: خیانت لزوماً نشانه اشتباهی در رابطه نیست. بلکه نشان می دهد که بودن در یک رابطه یک انتخاب روزانه است.”

21. مردها زمانی خیانت می کنند که احساس کنند همسرشان از زندگی با آنها ناراضی است

من معتقدم مردان خیانت می کنند زیرا مردان زندگی می کنند تا زنان خود را خوشحال کنند! وقتی دیگر احساس نمی کنند که موفق هستند، به دنبال زنی جدید می گردند که بتواند آنها را خوشحال کند.

22. مردان به عنوان یک عنصر احساسی از دست رفته خیانت می کنند

طبق تجربه من، مردم خیانت می‌کنند زیرا چیزی در رابطه شان کم است یا گم شده است. یک عنصر عاطفی اصلی که شخص به آن نیاز دارد و برآورده نمی شود.

به عنوان مثال، فردی که در سال های جوانی مورد توجه قرار نگرفته است، وقتی مورد توجه خاص قرار می گیرد یا به او علاقه نشان داده می شود، احساس بسیار خوبی دارد. به همین دلیل است که مردان خیانت می کنند.

روابط خارج از ازدواج

23. مردان زمانی خیانت می کنند که احساس ارزشمندی نمی کنند

در حالی که مردانی وجود دارند که به شریک زندگی خود احترام نمی‌گذارند و به سادگی احساس می‌کنند می‌توانند هر کاری را که می‌خواهند انجام دهند، تجربه من این است که مردان عمدتاً به این دلیل خیانت می‌کنند که احساس ارزشمندی نمی‌کنند.

این می تواند به اشکال مختلف ظاهر شود، البته بر اساس تفاوت های فردی. برخی از مردان ممکن است احساس بی ارزشی کنند، اگر همسرشان با آنها صحبت نکند، وقت خود را با آنها سپری نکند یا در سرگرمی هایی با آنها شرکت نکند.

برخی دیگر ممکن است احساس بی ارزشی کنند اگر شریک زندگیشان رابطه جنسی منظم با آنها را متوقف کنند. یا اگر به نظر می رسد که شریک زندگی آنها بیش از حد مشغول زندگی، خانه، فرزندان، کار و غیره است! آنها را در اولویت قرار دهید.

احساس بی ارزشی باعث می‌شود که مردان به دنبال جلب توجه در جای دیگری باشند.

بنابراین، اگر مرد خود را در اولویت قرار ندهید و به او احساس ارزشمندی ندهید، نباید تعجب کنید که او در جای دیگری به دنبال جلب توجه باشد.

24. مردها وقتی در برقراری ارتباط  با کودک درون خود ناتوانند خیانت می کنند

مردان  به دلیل ناتوانی در حفظ ارتباط عاطفی با کودک درونی زخمی خود اغلب خیانت می کنند. از آنجایی که آنها با این مفهوم شایستگی دست و پنجه نرم می کنند، پیوسته هدفی دست نیافتنی را دنبال می کنند و از فرد به فرد دیگری می روند.

25. مردها وقتی نیازهایشان برآورده نمی شود خیانت می کنند

من فکر نمی کنم دلیل مشترکی وجود داشته باشد که چرا مردان خیانت می کنند زیرا همه افراد منحصر به فرد هستند و موقعیت آنها منحصر به فرد است.

اتفاقی که در ازدواج ها باعث ایجاد مشکلاتی مانند رابطه عاشقانهخارج از ازدواج  می شود این است که افراد از نظر عاطفی از شریک زندگی خود جدا شده اند و نمی دانند چگونه نیازهای خود را به شیوه ای سالم برآورده کنند. بنابراین به دنبال راه های دیگری برای برآورده شدن نیازهای خود می گردند.

26. مردها نیازمند خواسته شدن هستند

احساس نخواستنی بودن عمیقاً در روان ریشه می گیرد و در آنجا زندگی می کند تا دوباره فعال شود. در حالی که یک شریک زندگی طولانی مدت می تواند احساسات مهم دیگری را ایجاد کند، تکرار این میل سیری ناپذیر اولیه تقریبا غیرممکن است.

همراه با غریبه ای می آید که ممکن است بلافاصله این احساس را فعال کند.

وسوسه می تواند به شدت ضربه بزند، به خصوص زمانی که شخص به طور منظم توسط شریک زندگی خود خواسته نمی شود.

27. مردان زمانی که احساس می کنند به رسمیت شناخته نشده اند، خیانت می کنند

یک موضوع مشترک مربوط به احساس عدم قدردانی و عدم توجه کافی در رابطه وجود دارد که در نهایت منجر به خیانت می شود.

بسیاری از مردم احساس می‌کنند که بیشترین انرژی را برای رابطه می گذارن اما هرگز به چشم نمی آیند.

وقتی احساس می‌کنیم که تمام تلاش‌هایمان نادیده می‌ماند، و نمی‌دانیم چگونه عشق و تحسینی را که نیاز داریم به خودمان بدهیم، به بیرون نگاه می‌کنیم.

یک معشوق جدید تمایل دارد که تمام ویژگی‌های ما را تحسین کند و روی تمام ویژگی‌های ما تمرکز کند، و ما را به رسمیت بشناسد.

خیانت مردان به زنان

28. شرایط متفاوتی که مردان در آن خیانت می کنند

هیچ پاسخ ساده ای برای این سوال وجود ندارد که چرا مردان خیانت می کنند زیرا هر مردی دلایل خاص خود را دارد و هر شرایطی متفاوت است.

همچنین، مطمئناً بین مردی که درگیر امور متعدد، اعتیاد به پورن، امور سایبری یا همخوابگی با روسپی‌ها می‌شود و مردی که عاشق همکارش می‌شود، تفاوت‌هایی وجود دارد.

دلایل اعتیاد جنسی در تروما نهفته است، در حالی که اغلب، مردانی که دارای روابط مجردی هستند، به کمبود چیزی که در روابط اولیه خود نیاز دارند، اشاره می کنند.

گاهی اوقات آنها رابطه جنسی پرشور را از دست می دهند، اما به همان اندازه اغلب گزارش می دهند که احساس نمی کنند توسط همسرشان دیده می شوند یا از آنها قدردانی نمی کنند. زنان مشغول اداره خانه، کار در شغل خود و تربیت فرزندان هستند.

مردان گزارش می‌دهند که اغلب احساس می‌کنند مورد بی‌توجهی قرار گرفته‌اند. در آن حالت تنهایی، آنها مستعد توجه و ستایش شخص جدید می شوند.

در محل کار، به آنها توجه می شود، احساس قدرتمندی و شایستگی می کنند و ممکن است با زنی که متوجه این موضوع می شود، رابطه برقرار کنند.

29. ایده رمانتیک بودن تا ابد، دلیل خیانت است

یکی دیگر از دلایل خیانت مردان این است که  روی ایده‌های عاشقانه تمرکز می‌کنند، که عملاً مقدمه‌ای برای خیانت است.

وقتی یک رابطه ناگزیر درخشش اولیه خود را از دست می دهد، آرزوی اشتیاق، هیجان جنسی، و ارتباط ایده آل با دیگری که در زمان شروع آن وجود داشت، غیر معمول نیست.

کسانی که تکامل عشق را که در یک رابطه متعهدانه واقعی وجود دارد درک می کنند، به ندرت درگیر وسوسه خیانت می شوند.

30. مردان به دنبال تازگی و تنوع هستند

حقیقات اخیر نشان می دهد که مردان و زنان تقریباً به یک میزان خیانت می کنند. دلیل رایج خیانت مردان این است که به دنبال تنوع باشند.

سخن پایانی

اکنون که دلایل مختلف خیانت و دروغگویی مردان را می دانید، باید تلاش صادقانه ای برای مراقبت از جنبه های حیاتی برای نجات ازدواج خود انجام دهید. البته اگر این کار عمداً توسط شوهرتان برای خلاص شدن از شر شما یا آسیب رساندن به شما انجام شود، نمی توانید کاری انجام دهید.

اما در موارد دیگر، زمانی که می دانید شوهرتان فرد بزرگی است، سعی کنید پیوند دوستی و عشق عمیق تری را در خود پرورش دهید. هیچ مردی با عقل درست نمی خواهد رابطه ای را که ساخته است،  خراب کند.

این توصیه‌های مفید به زنان کمک می‌کند تا دلایل خیانت مردان را شناسایی کنند و شاید به آنها بینشی در مورد نحوه تفکر مردان و اقداماتی که می‌توانند برای جلوگیری از خیانت آن‌ها انجام دهند، می‌دهد.

کلینیک نیاوران

کلینیک روانشناسی و نوروفیدبک نیاوران در محیطی دنج و آرام با دارا بودن تیمی از مشاوران متخصص و تجهیزات درمانی به‌روز دنیا و با بهره‌گیری از آخرین متدهای درمانی مفتخر است در خدمت شما عزیزان و سروران گرامی باشد. لازم به ذکر است که کلیه خدمات این مجموعه توسط متخصصان دوره دیده در زمینه‌های مختلف روانشناسی و نوروتراپی ارائه میگردد.

خدمات ما در “کلینیک روانشناسی و نوروفیدبک نیاوران”  عبارت است از:  نوروفیدبک، تحریک الکتریکی فراجمجمه ای(tDCS)، نقشه مغزی(QEEG) ،تعیین شاخص سلامت مغز(BHI) ،تحریک صوتی و تصویری(AVS) ،روان درمانی در زمینه افسردگی، اضطراب، وسواس، نگرانی و نشخوار فکری، بی قراری و تکانشگری، مشکلات جنسی و… ،مشاوره فردی ،مشاوره خانواده ، مشاوره پیش از ازدواج

نوروفیدبک در زمینه های مختلف زیر موثر است: بیش فعالی(ADHD)، نقص توجه(ADD)، افسردگی(MDD)، اضطراب(GAD)، وسواس(OCD) اختلالات خواب، میگرن و ارتقای عملکرد فردی. لازم به ذکر است تمامی خدمات نوروتراپی با استفاده از جدیدترین تکنولوژیهای روز دنیا در “کلینیک روانشناسی و نوروفیدبک نیاوران” ارائه میگردد. با ما در تماس باشید.

دسته‌بندی‌ها: ازدواج روابط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *